iPhone – jakość, szybkość, terminowość, profesjonalizm.

iPhone

Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest najważniejszy. Dlatego też posiadamy większość komponentów na miejscu. Jeśli jest taka konieczność to naprawiamy Twojego iPhone od ręki. Jeśli masz wątpliwości co do wyceny swojej usterki zadzwoń:

501 85 14 37

lub napisz.

Wymiana szyby dotykowej lub LCD – (iPhone 3G, 3GS, 4, 4S)

Wymiana szyby dotykowej lub LCD to najczęstszy problem posiadaczy iPhone. Świadczymy usługę wymiany na miejscu. Posiadamy części najwyższej jakości.

W przypadku iPhone 4 i 4S konieczna jest wymiana całego modułu wyświetlacza. W iPhone 4G i 4S szyba dotykowa jest fabrycznie scalona z wyświetlaczem. Nie ma możliwości wymiany samej szyby dotykowej.

Porysowana obudowa w iPhone 3G, 3GS, 4G

Chcesz aby Twój iPhone wyglądał jak nowy? Wymień swoją obudowę na nową tak aby iPhone wyglądał jak nowy. Posiadamy oryginalne kolory na miejscu. Czas naprawy wynosi 1h.

Naprawa „po zalaniu”

W przypadku zalania, nie jest zalecane podłączanie iPhone’a do zasilania oraz osuszania pod źródłem ciepła. Najlepszym rozwiązaniem jest wsadzenie urządzenia do worka lub pojemnika z suchym ryżem który absorbuje wilgoć.

Wycena naprawy zalanego iUrządzenia jest zależna od powstałych uszkodzeń. Przywieź swoje urządzenie na darmową diagnozę. Dopiero po udzieleniu Twojej akceptacji ceny naprawy przechodzimy do czynności serwisowych. Jeśli nie naprawimy Twojego urządzenia – nic nie zapłacisz

 

Modyfikacja iPhone light Mode

Modyfikacja iPhone light Mode:

Oferujemy państwu możliwość modyfikacji iPhone, dzięki któremu Wasz iPhone będzie niepowtarzalny. Dzięki tej modyfikacji logo na tylnej części jest podświetlane. Podczas włączenia ekranu, oraz gaśnie kilka chwil po tym jak ekran zostanie uśpiony. Czas modyfikacji wynosi 3h. Zasilanie podświetlenia jest czerpane z baterii i nie skraca czasu pracy iPhone. Nie powoduje to również utraty gwarancji.

stat4u