Polecają

materla kswmaterla ksw

Michał Materla

Polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki. Od maja 2012 roku mistrz federacji KSW w wadze średniej.

polecają serwis

Piwoni I Liceum Ogólnokształcące

Pierwsza szkoła w Szczecinie oraz Polsce, które wdraża iPady do polskiego systemu szkolnictwa.

embud

Embud

Od wielu lat jestem użytkownikiem urządzeń Apple. Od samego początku korzystam z usługi p. Michała z serwisu iphone serwis. Nigdy mnie nie zawiódł.
Mogę liczyć na jego wsparcie w zasadzie w każdej materii związanej z obsługą iphone. Bardzo wysoko oceniam współpracę z iphone serwis. Na szczególne uwagę zasługuje umiejetność rozpoznania potrzeb klienta, szybkość reakcji i zaangażowanie w cały proces naprawy, od przyjęcia do wydania sprzętu. A wszystko to w naprawdę krótkim czasie i przystępnej cenie.

Gorąco polecam
Michal Matecki
Embud Szczecin

energopol

Energopol

Szczecin jest jest wiodącą firmą na polskim rynku budownictwa hydrotechnicznego i największą polską firmą budowlaną na Pomorzu Zachodnim.

extra-invest

Agencja nieruchomości Extra-Invest Szczecin

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, kupno, sprzedaż, najem i wynajem nieruchomości w Szczecinie.

sylwia majdan

Sylwia Majdan

Sylwia Majdan jest polską projektantką mody. Absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Akademii Sztuk Pięknych.W 2004 roku po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję i została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody
New Look.

calbud

Calbud

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. należy do grona największych firm budowlanych na Pomorzu Zachodnim. Spółka została powołana do działania 29 lipca 1991 roku.

lm-windpower

LM windpower

Wiodący światowy producent łopat do turbin wiatrowych. Firma zajmuje się również serwisowaniem swoich produktów w energetyce wiatrowej.

hosso

HOSSO

Profesjonalny partner w rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych. Głównym przedmiotem działalności Hosso jest segment rynku nieruchomości komercyjnych. Firma obsługuje sieć Galerii handlowych Hosso.

dawid kort

Dawid Kort

Polski piłkarz grający na pozycji pomocnika w Pogoni Szczecin.


Kontakt z naszym serwisem

iPhone serwis Szczecin

ul. Krzywoustego 53

70-317 Szczecin


 
+48 501 851 437


 
serwis@iphone.szczecin.pl

 godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:
10:15 – 18:00
sobota:
umów się telefonicznie

iPhone.szczecin.pl

ul. Krzywoustego 53, 70-317 Szczecin

501 851 437

Kontakt

stat4u