Kilka Słów o iPhone 5S

Kilka Słów o iPhone 5S

Nie tak dawno – bo 10 września – ukazał się nowy flagowy model telefonu firmy Apple – iPhone 5S.

Co się zmieniło ?

Wizualnie niewiele – doszedł nam nowy kolor obudowy – złoty. Jednak wnętrze nowego modelu skrywa w sobie dużo ciekawych zmian. Po za nowym procesorem czy ulepszonym aparatem producent zdecydował się na zrezygnowanie z kultowego już przycisku „Home”. Jego miejsce zastąpiła technologia o nazwie „Touch ID”. Czym to jest i co się z tym je ? – W miejscu jednego z niewielu fizycznych przycisków telefonu pojawi się dotykowy czytnik linii papilarnych. Daje nam to możliwość odblokowania naszego telefonu w zabezpieczony sposób bez potrzeby wpisywania skomplikowanych haseł czy kodów. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu użytkowników zabezpieczała swoje telefonu hasłami jak „1234” czy „cztery zera” jest to krok w stronę poprawy bezpieczeństwa. Jednak, jak to zawsze bywa – każdy kij ma dwa końce. W sieci nie trudno trafić na osoby, których zdaniem jest to kolejny krok dużych korporacji w celu pozyskania naszych danych osobowych. Czy takie przypuszczenia mają racje bytu – nie nam to oceniać.

Odbiegając już od tematu przycisku, sprawdźmy co jeszcze kryje dla nas nowy telefon z rodziny Apple. Dużo zmian zostało wprowadzonych w samym sercu urządzenia. Jednostka obliczeniowa nowego iPhone'a została stworzona w architekturze 64-bitowej. Co to oznacza na tle konkurencji – jak samo Apple wspomniało w swojej reklamie jest to : „Pierwszy telefon o architekturze komputerów klasy PC, mocy obliczeniowej 2x większej od iPhone 5G w super cienkim wydaniu”. Czy telefon ten możemy porównywać z komputerem ? Pod wieloma względami na pewno tak. Co ciekawsze – wiele osób jest zdania, że mogą wykonywać większość codziennych czynności bez potrzeby włączania laptopa czy PC'eta . Producent zaopatrzył również telefon w szereg autorskich aplikacji między innymi : „iMovie” do edycji wideo, „iPhoto” do zarządzania swoimi zdjęciami i wiele wiele innych.

Co my, jako iphone.szczecin.pl możemy powiedzieć o nowym urządzeniu ? Z pewnością jest to duży krok na przód w wykonaniu Apple i z wielką chęcią pomożemy jego użytkownikom z każdymi problemami czy wątpliwościami jakie mogą nas spotkać podczas użytkowania tak zaawansowanego technicznie urządzenia.

Verglichen, und da ist es dann auch so, dass viagra tabbletten rezeptfrei welches land wenn. Während der levitra anwendung wirkung von fentanyl.