Ogłoszone przez Apple daty premier kilku nowych seriali w Apple TV+

22 stycznia 2020
Ogłoszone przez Apple daty premier kilku nowych seriali w Apple TV+

Firma Apple przedstawiła daty premier seriali, które niedługo będą dostępne w usłudze Appe TV+.

Premiera serialu science fiction “Amazing Stories” odbędzie się 6 marca. Stworzony zostanie przez Stevena Spielberga. Jest to przerobiona wersja oryginalnej serii z lat 80-tych. Serial będzie się składał z odcinków z różnymi historiami. Każdy odcinek według Apple “przeniesie widzów do cudów świata przez pryzmat najbardziej pomysłowych twórców, reżyserów i pisarzy”. W serialu wystąpią tacy aktorzy jak: Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander i Robert Forster.

Premiera animowanego serialu “Central Park” odbędzie się tego lata w Apple TV+. Jest animowana muzyczna komedia, która przedstawia rodzinę Tillermans, która mieszka i dba o Centra Parkiem. Jego autorem jest Lorena Bouchard.

Premiera serialu “Defending Jacob” odbędzie się w piątek 24 kwietnia. W głównych rolach Chris Evans i Michelle Docker. Jest to serial dramatyczny, którego historia opowiada szokującą zbrodnie w małym miasteczku Massachusetts. Będziemy w nim śledzić prokuratora okręgowego, który będzie musiał wybrać między miłością do swojego syna a zachowaniem sprawiedliwości.

Premiera serialu “Home Before Dark” odbędzie się w piątek 3 kwietnia. Serial opowiadać będzie o młodej dziewczynie, która przeprowadza się z Brooklynu do małego miasteczka nad jeziorem, z którego pochodzi jej ojciec. Dążąc do prawdy odkrywa sprawę, która wszyscy w mieście próbują zapomnieć. W serialu występują tacy aktorzy jak: Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Kylie Rogers, Adrian Hough.

Serial dokumentalny “Home” będzie miał swoją premię w piątek 17 kwietnia. Skupia się on będzie na najbardziej innowacyjnych domach na świecie. Apple twierdzi, że każdy z odcinku odsłania granicę wyobraźni wizjonerów, którzy odważyli się marzyć i je budować.

Serial z Wielkiej Brytanii “Trying” będzie miał swoją premierę w piątek 1 maja. Serial opowiada o dorastaniu, ustatkowaniu się i znalezieniu kogoś do pokochania. Występują w nim Rafe Spall i Esther Smith jako Jason i Nikki, para, która chce mieć dziecko, ale nie może go posiadać.