Wiadomość od firmy Apple dla klientów dotycząca baterii i wydajności iPhone’a

10 stycznia 2018
Wiadomość od firmy Apple dla klientów dotycząca baterii i wydajności iPhone’a

Firma Apple dodała na swojej głównej stronie wiadomość do klientów odnośnie programu wymiany baterii oraz wydajności w iPhonie.

 

Poniżej najważniejsza część, która interesuję klientów:

 

“Nasza reakcja na wątpliwości klientów

Zawsze zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli używać swoich iPhone’ów jak najdłużej. Produkty Apple są znane z trwałości i zachowują wartość dłużej niż urządzenia konkurencji. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

W odpowiedzi na wątpliwości klientów, doceniając ich lojalność i pragnąc odzyskać zaufanie osób, które mogły zwątpić w intencje Apple, postanowiliśmy podjąć następujące kroki:

  • Apple obniża cenę wymiany baterii w iPhone’ach nieobjętych gwarancją o 240 zł – z 369 zł na 129 zł – dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów 6 i nowszych modeli w przypadkach, w których zachodzi konieczność takiej wymiany. Obniżka obowiązuje na całym świecie do końca grudnia 2018 r. Szczegółowe informacje opublikujemy wkrótce na stronie apple.com/pl.

  • Na początku 2018 roku wydamy aktualizację oprogramowania iOS zawierającą nowe funkcje, dzięki którym użytkownik będzie mógł dokładniej zapoznać się ze stanem baterii swojego iPhone’a i sprawdzić, czy jej kondycja wpływa na szybkość działania urządzenia.

  • Zespół Apple niezmiennie dąży do tego, by korzystanie z naszych urządzeń było coraz wspanialszym doświadczeniem. Dlatego wprowadzamy między innymi udoskonalenia w zarządzaniu wydajnością i funkcje zapobiegające wyłączaniu się urządzeń ze starszymi bateriami.

Zaufanie klientów jest dla Apple wartością nadrzędną. Zawsze będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by na nie zasługiwać. Kochamy naszą pracę i wiemy, że nie moglibyśmy jej wykonywać bez Waszego wsparcia i wiary w naszą firmę. Nigdy o tym nie zapomnimy i nie przestaniemy tego doceniać.”

Pełna treść wiadomości w linku obok: https://www.apple.com/pl/iphone-battery-and-performance/

 

Redaktor: Mateusz Bauman