Aplikacja Microsoft Office łącząca Worda, Excela i PowerPointa dostępna

19 lutego 2020
Aplikacja Microsoft Office łącząca Worda, Excela i PowerPointa dostępna

Firma Microsoft udostępniła aplikację Microsoft Office, która łączy Worda, Excela i PowerPointa dla użytkowników systemu iOS.

 

Aplikacja Microsoft Office do pobrania za darmo w sklepie App Store TUTAJ. Z aplikacji można skorzystać bezpłatnie także bez logowania. Do odblokowania funkcji premium wymagana będzie subskrypcja Office 365.

Aplikacja Office zapewnia kilka kluczowych korzyści, w tym:

Łączenie programów Word, Excel i PowerPoint w sposób, który upraszcza korzystanie z mniejszej liczby aplikacji do pobierania lub przełączania się między nimi. Wymaga o wiele mniej pamięci telefonu niż instalowanie pojedynczych aplikacji, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznie wszystkich możliwości istniejących aplikacji mobilnych, które ludzie znają i używają.

Integracja naszej technologii Lens w celu odblokowania mocy aparatu z funkcjami takimi jak konwersja obrazów do edytowalnych dokumentów Word i Excel, skanowanie plików PDF i przechwytywanie tablic z automatycznymi ulepszeniami cyfrowymi, aby ułatwić czytanie zawartości.

Dodanie nowej funkcji do typowych zadań, z którymi często spotykają się ludzie podczas pracy na telefonie – takich jak szybkie notatki, podpisywanie plików PDF, skanowanie kodów QR i przesyłanie plików między urządzeniami.