Firma Apple dodała do swojej oferty adapter Bluetooth Twelve South AirFly Pro

16 listopada 2019
Firma Apple dodała do swojej oferty adapter Bluetooth Twelve South AirFly Pro

Firma Apple oferuje w swoim sklepie internetowym adapter Bluetooth Twelve South AirFly Pro.

 

Twelve South AirFly Pro pozwala używać AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats z system rozrywki pokładowej w samolocie, na siłowni i w innych miejscach, gdzie dostępne są jedynie zwykłe gniazdka, a łączność Bluetooth nie jest obsługiwana. Po prostu podłącz AirFly Pro do gniazda słuchawkowego, by posłuchać w AirPods udostępnianej przez linie muzyki lub obejrzeć film. Podczas ćwiczeń adapter AirFly Pro możesz natomiast podłączyć do gniazdka przy bieżni, by w słuchawkach Powerbeats Pro posłuchać programów wyświetlanych na telewizorze w siłowni.

Z adapterem AirFly Pro można sparować dwa zestawy AirPods lub bezprzewodowych słuchawek Beats, dzięki czemu dwie osoby mogą wspólnie oglądać film, słuchać podcastu lub grać w grę wideo. AirFly Pro przypomina „rozgałęźnik” do słuchawek bezprzewodowych. Wystarczy tylko przestawić przełącznik, by za ich pomocą bezprzewodowo połączyć iPhone’a z gniazdem AUX IN w samochodzie i posłuchać muzyki lub skorzystać z nawigacji. AirFly Pro umożliwi Ci też korzystanie ze starego głośnika – musisz tylko podłączyć adapter do jego gniazda słuchawkowego.

Podłączanie AirPods i bezprzewodowych słuchawek Beats do urządzeń przewodowych, takich jak systemy rozrywki pokładowej. Możliwość słuchania muzyki w dwie osoby po sprawowaniu adaptera z dwoma zestawami AirPods lub słuchawek bezprzewodowych. Przesyłanie dźwięku z iPhone’a do gniazda AUX IN w wypożyczonych autach i łódkach lub głośników bez interfejsu Bluetooth. Wbudowana bateria, która może działać ponad 16 godzin i ładuje się przez złącze USB-C. Kosztuje 269,00 zł.

Zawartość opakowania:

  • Adapter Bluetooth Twelve South AirFly Pro
  • Brelok
  • Przewód do ładowania z USB-C na USB-A
  • Etui podróżne
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Informacje dla użytkownika