Firma Apple dodała do swojej oferty Smart Battery Case dla iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max

21 listopada 2019
Firma Apple dodała do swojej oferty Smart Battery Case dla iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max

Firma Apple dodała swojej oferty nowy produkt czyli Smart Battery Case dla iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

 

Jest już do kupienia za 619 zł w internetowym sklepie Apple TUTAJ. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i piaskowego różu.

Etui ma specjalny przycisk do uruchamiania apki Aparat bez względu na to, czy iPhone jest akurat zablokowany czy odblokowany. Krótkie naciśnięcie przycisku pozwala zrobić zdjęcie, a dłuższe – nagrać wideo. Do selfie jak znalazł.

Etui Smart Battery Case jest też zgodne z ładowarkami posiadającymi certyfikat Qi. Możesz jednocześnie uzupełniać energię swojego iPhone’a i etui z baterią. A w pełni naładowane etui Smart Battery Case wydłuża czas pracy na baterii nawet o 50%. Dzięki temu jeszcze dłużej rozmawiasz, korzystasz z internetu czy odtwarzasz dźwięk i wideo. Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do wykorzystania.

Etui można ładować jeszcze szybciej za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB-PD. Obsługuje ono także akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods ze złączem Lightning (dostarczane razem z iPhonem) lub przejściówka z Lightning na cyfrowe AV (sprzedawana oddzielnie).