Jakie nowości w iPhone 5S ?

27 maja 2013
Jakie nowości w iPhone 5S ?

Czy zastanawialiście się już nad wyglądem nowego iPhone’a 5S? Coraz więcej informacji wskazuje na to, że wyglądem nie będzie różnił się zupełnie niczym od swojego poprzednika, czyli iPhone 5 bez „S”. Co zatem ulegnie zmianie? Dużo ciekawych zmian ma nastąpić we wnętrzu urządzenia.

iPhone 5S – Jeszcze lepsze zdjęcia

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o znacznej poprawie aparatu. Najnowszy iPhone będzie posiadał wyższej jakości moduł optyczny. Jeżeli aktualna wersja może pochwalić się 8-megapikselowym aparatem, to jej następca 5S ma mieć aż 12-megapikseli! Warto dodać, że moduł ten wpłynie pozytywnie również na jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu.

Nowy podajnik SIM

podarjnik kart sim

W sieci niedawno pojawiły się zdjęcia rzekomo ukazujące różnice pomiędzy starym a nowym podajnikiem. Jeden z zagranicznych serwisów zamieszczających najnowsze informacje o produktach Apple sugeruje, że kolory podajników mogą świadczyć fakcie powstania iPhonów w różnych kolorach. Jeżeli bowiem przyjrzymy się zdjęciu, dostrzeżemy, że podajniki mają kolory biały oraz złoty/beżowy.

Mocniejszy procesor oraz.. czytnik linii papilarnych?

Kolejne pojawiające się informacje dotyczą nowego, wydajniejszego procesora oraz implementacji czytnika linii papilarnych (co wydaje się dość niezwykłym pomysłem). Potwierdzić miałyby to słowa prezesa Michaela Barretta, dyrektora ds. bezpieczeństwa informacji w firmie PayPal, który wyjawił niedawno, że „jeszcze w tym roku na rynku pojawi się telefon z czytnikiem linii papilarnych”. Wygląda na to, że bezpieczeństwo płatności online, które stają się notabene coraz popularniejsze, może ulec znacznej poprawie.

Informacja dotycząca czytnika linii papilarnych nie jest pewniakiem, aczkolwiek wygląda na całkiem możliwą. Warto przy tym wspomnieć o stosunkowo niedawnym zakupie firmy AuthTec (firmy zajmującej się opracowywaniem biometrycznych systemów bezpieczeństwa).

My osobiście nie możemy doczekać się odsłony najnowszego iPhona. Jeżeli jednak masz starszą wersję, która sprawia Ci problemy, odwiedź serwis iPhone Szczecin. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.