Najlepsze gry i aplikacje 2019 roku nagrodzone przez Apple

3 grudnia 2019
Najlepsze gry i aplikacje 2019 roku nagrodzone przez Apple

Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się zamknięta impreza, podczas której firma Apple nagrodziła najlepsze jej zdaniem gry i aplikacje 2019 roku.

 

Najlepszą aplikacją dla iPhone’a został program Spectre Camera, który pozwala na robienie świetnych zdjęć o długim czasie ekspozycji.

Najlepszym programem dla iPada w 2019 roku został “Flow by Moleskine”, który jest notatnikiem wyposażony w zestaw świetnych narzędzi do rysowania i szkicowania.

Apple za najlepszą aplikację 2019 roku dla systemu macOS uznało program “Affinity Publisher”, który pozwala na tworzenie profesjonalnych publikacji.

Najlepszą aplikację 2019 roku dla Apple TV uznano program “The Explorers”, który pozwala na tworzenie zbioru zdjęć i filmów przedstawiających naturę.

Za najlepszą grę 2019 roku na iPhone’a uznano „Sky: Children of the Light”, która charakteryzuje się piękną grafiką i równie dobrą ścieżką dźwiękową. Gracz podróżuje przez tytułowe królestwo nieba.

Najlepszą grą na iPada uznana została „Hyper Light Drifter”, która jest inspirowana klasycznymi grami przygodowymi na komputery 16-bitowe.

Za najlepszą grę 2019 roku na Maca uznano „Gris”, która jest jedną z ładniejszych graficznie i ciekawszych gier, w której połączono elementy platformówki i gry logicznej.

Najlepszą grą 2019 roku dla Apple TV została „Wonder Boy: The Dragon’s Trap”, która jest remakiem klasycznej gry z lat 80. Zadaniem gracza jest pokonywanie wrogów na kolejnych etapach.

Najlepszą grą w usłudze Apple Arcade została „Sayonara Wild Hearts”.