Nowy MacBook Pro z portem HDMI oraz czytnikiem kart SD

28 lutego 2021
Nowy MacBook Pro z portem HDMI oraz czytnikiem kart SD

Nowy MacBook Pro z portem HDMI oraz czytnikiem kart SD.

 

Firma Apple ma w planie dodać do swojej ofert dwa nowe modele MacBooków Pro z portem HDMI oraz czytnikiem kart SD w 2 połowie tego roku. Twierdzi tak w najnowszej notce dla inwestorów analityk Ming-Chi Kuo. W zeszłym miesiącu pierwszy o powrocie czytnika kart SD informował Mark Gurman z Bloomberga.

 „Przewidujemy, że dwa nowe modele MacBooka Pro firmy Apple w drugiej połowie 2021 roku będą miały kilka znaczących zmian w projekcie i specyfikacji. Niektóre z praktycznych zmian dla użytkowników dotyczą wyposażenia w czytnik kart SD i port HDMI” napisał Ming- Chi Kuo.

W zeszłym miesiącu Ming-Chi Kuo twierdził, że firma Apple planuje nowe modele 14 oraz 16 calowe MacBooka Pro z paroma zmianami. W tym powrócić do złącza ładowania MagSafe i większej liczby portów, pozbyć się paska Touch Bar, dodać nowy wygląd zewnętrzny. Mark Gurman z Blommberga wiele z tych rzeczy przedstawił także w swoich raportach. Kuo twierdzi, że tajwańska firma Genesys Logic będzie jedynym dostawcą czytnika kart SD dla MacBooków Pro z 2021 roku.