iPhone.szczecin.pl – otwarcie nowego salonu w Szczecinie!

7 marca 2013
iPhone.szczecin.pl – otwarcie nowego salonu w Szczecinie!

Zapraszamy do naszego nowo otwartego iPunktu serwisowego w centrum Szczecina na ul. Krzywoustego 53. Otwartego (pon-pt. w godz. 10-18, sob. godz. 10-14). Serwis został przeniesiony z okazji 5 urodzin działalności naszej firmy. Punkt został ulokowany w przedwojennym, zabytkowym lokalu (jest to były sklep mięsny!), którego wnętrze jest pod nadzorem konserwatora zabytków. Środek, zdobią stare, ręcznie robione kafle, które  tworzą niepowtarzalny i nadają jedyny w swoim rodzaju klimat, którego nie znajdziesz w żadnym innym serwisie w Polsce.

Niebawem w naszej ofercie, znajdziecie szereg akcesoriów do swoich urządzeń dostępnych od ręki i mnóstwo innych gadżetów.

Nawiązaliśmy również współpracę z serwisem komputerów i laptopów: N+ Serwis, który znajduje się również w tym samym punkcie (ul. Krzywoustego 53). Dzięki szerokim zakresie usług tej firmy, bez problemu naprawicie tu swój komputer stacjonarny i laptopa (serwis również komputerów Apple’a). N+ specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów software’owych oraz wszelkiego rodzaju napraw hardware. – Rozlanie cieczy na laptopa już nie powinno być dla Was problemem.

Szyba dotykowa w Twoim iPhonie jest uszkodzona lub rozbita? Przycisk Home w Twoim iPhonie odmówił posłuszeństwa? Widzisz czarne linie przechodzące przez wyświetlacz LCD w Twoim ukochanym telefonie? iPhone Szczecin jest w stanie poradzić sobie niemal z każdym problemem. Jeżeli jesteś ze Szczecina mamy dla Ciebie świetną nowinę, od niedawna zmieniliśmy siedzibę, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bardziej dostępni. Koniecznie odwiedź nas w naszym biurze przy ulicy Krzywoustego 53. Naprawa iPhone’a to nasza specjalność. Niezależnie od tego, czy jest to iPhone 3, iPhone, iPhone 3s, lub nowy iPhone 4s, Twój serwis iPhone Szczecin większość napraw wykona od ręki. Możemy pochwalić się również dużym doświadczeniem w naprawie iPad’ów.

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, powinieneś wiedzieć, że diagnozę przeprowadzamy w kilka godzin a wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu. Nasi technicy posiadają niezbędną wiedzę orazdoświadczenie, niezbędne w wykonywaniu usług tego rodzaju.

iPhone Szczecin świadczy usługi z zakresu naprawy Apple iPhone i Apple iPad głównie dla mieszkańców Szczecina, okolic ale i również całej polski. Najpopularniejsze usługi to:

  • Naprawa ekranu iPhone i iPad
  • Wymiana baterii
  • Naprawa przycisku Home
  • Naprawa wyświetlacza LCD iPhone i LCD iPad
  • Naprawa portu ładowania iPhone’a i iPada
  • Naprawa końcówek (Jack) w iPhonie
  • Wymiana uszkodzonej obudowy

Wszystkie powyższe usługi świadczone przez iPhone Szczecin oferowane dla Szczecinian są wyceniane bardzo konkurencyjnie. W większości przypadków wykonujemy naprawy w cenach znacznieniższych niż konkurencja. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila (serwis@iphone.szczecin.pl), lub telefonicznie pod numerem 501 851 437.